Kes me oleme?

Andreas ja Külliki on üks keskmiselt segane abielupaar. Esimene on ennast harinud klassikalisest muusikast sotsioloogia ja geograafia valdkondadeni, teine on elukutselt personalijuht. Nad on sündinud ja kasvanud Tallinnas, ent nii, nagu armastus neid selle sajandi nullindate lõpus Tartusse tõi, viis elu neid koos tagasi ühise armastuse – toidu juurde.

Külliki on toitlustusvaldkonnas töötanud erinevatel ametikohtadel rohkem kui tosin aastat, Andreas läks esimest korda kommertsköögiga tutvust sobitama seitsme aasta eest. Üle nelja aasta tagasi asutasid nad oma cateringi ettevõtte Koorekiht, sest peoteenindus pakub nii koos toidu valmistamise kui ka klientidega silmast silma suhtlemise rõõmu. Nende erilised lemmikud on olnud pulmad ja peoliste juures koha peal roogade valmistamine, sest miski ei paku päriselt sarnast rõõmu sellele, kui abielupaar saab värskelt abiellujatele nende tähtsal päeval rõõmu valmistada ja vahetust tagasisidest patareisid laadida. Andreas on eluga rahul, kui ta grilli, pliidi või ahju ääres koos abikaasaga läikivalt pealaelt õnnepiisku pühkida saab ja Küllikil lähevad silmad põlema ja lokid kaks korda kohevamaks kui keegi mainib lisaks toidule sõnu organiseerima ja stilistika.

Vabal ajal uurivad Andreas ja Külliki, kus aga saavad, mida ja kuidas teised süüa teevad. Või siis lülitavad telefoni välja ja lähevad õng õlal ja korv käes õlg õla kõrval loodusesse.

Võta meiega ühendust:

Külliki Nestor foto

Külliki Nestor

Juhataja

kylliki@koorekiht.ee

+372 5668 3833

Andreas Nestor foto

Andreas Nestor

Kokk

andreas@koorekiht.ee

+372 5694 6888

OÜ Koorekiht
Reg nr 12788186