Menu Close

“Kui väärtustad ennast / oma lähedasi ja soovid / hindad parimat elamust / maitset, siis see on just see kõige-kõige õigem tiim ja valik! Lausun eestlasena lihtsad ja tagasihoidlikud sõnad toodete ja emotsioonide kohta, mida pakub Koorekiht Catering – parim ! 
Peale iga elamust jääd Sa neid taas igatsema kuni järgmise korrani.
Aitäh Teile, et olemas olete! Kniks!”

Triin Sarik


“Koorekiht oli meie pulmas catering ja ei oleks saanud rohkem rahule jääda! Toit oli ülimalt maitsev ja mitmekesine, erinev kõigist teistest peolaua toitudest, mida siiani maitsenud oleme. Külalised kiitsid väga (eriti meeldis muidugi pasteet!) Suhtlus Koorekihiga oli alati mõnusalt sõbralik ja tore, tundsin, et saan usaldada ja ei pea väga palju muretsema.
Lõppkokkuvõttes oli söögid ja teenindus super head ja jäime kõik väga rahule!
Kindlasti soovitame Koorekihti kõigile!”

Getlen Kõiv


“Soovitan Koorekiht Cateringi väga!
On näha, et inimesed teevad oma tööd südamega ja on tõelised asjatundjad! Suhtlemine kliendiga on ülikiire ja konkreetne ning toidud viivad keele alla! Olen teile osutatud abi eest ülimalt tännulik ja ei jõua ära oodata, millal taas teiega koostööd saaksin teha!
Super! Aitäh! Palju palju edu ja häid inimesi teie ümber!”

Mari – Liis Männik


“Väga sujuv suhtlus ja suurepärane tulemus nii söögi kui ka teeninduse poolt!”
Merike Toomik


“Tänan teid veelkord, toit oli suurepärane ja kõik kiitsid maitsvat toitu ning küsisid kust ma küll teid leidsin;) ning tõesti mina ning kõik külalised jäid toiduga väga-väga rahule. Isiklikult tahtsin kiita pasteeti, imemaitsev ja hõrk ning siidja struktuuriga.
Loodan, et saate tänu sellele üritusele omale veel kliente läbi minu külaliste!”
Heade soovidega / Elsa


“Tänan tänase imemaitsva söögi ja suurepärase teeninduse eest!”
Eneri Taul / Kõrgem Kunstikool


“Juba nädala algusest olen plaaninud sulle kirjutada, et tänada veelkord teie meeskonda väga meeldiva koostöö eest – teiega oli tõeliselt tore!”
Reesi Kallas / Tequila AD


“Toitlustamine oli väga tasemel ja osalejatelt on olnud igati positiivne tagasiside!”
Wiru Vili


“Suur, suur aitäh laupäevase cateringi eest! Mina ja minu külalised jäid väga rahule! Kiidusõnad ei tahtnud lõppeda, toidud olid ülimaitsvad ja kogu väljapanek oli superilus! Palun edasta minu tänud kogu tiimile ja ma olen kindel, et kohtume veel!”
Heade soovidega / Kristi Männik


“Andsite suure panuse minu sünnipäeva õnnestumisel! Täname võrratute maitsete eest.
Olete tõelised toidukultuuri maaletoojad Lõuna- Eestis!

OOH, meie José oli täitsa pöördes. Ta ei uskunudki, et eesti toit võib olla niiiiii maitsev! 
Tõeline Créme de la créme!”
Olge te südamest tänatud / Tiina


“Tõepoolest on nüüd tibake aega mööda läinud ning emotsioonid enam-vähem paika loksunud. Läks ikka hea mitu päeva aega, et aru saada, mis täpselt juhtus.Sain vist alles täna öösel lõpuks väsimuse välja magatud. Oleme saanud siit-sealt ka tagasisidet ning mitte üht kehva sõna pole kuulnud. Kõige enam ehk kuulsime külaliste suust kiitust just teie aadressil! Öeldi, et bufeelaua rohkus ja välimus sundis sööma rohkem, kui vaja oleks olnud; teisalt öeldi jälle, et toiduvalik oli selline, mille tõttu oli hommikul nii kerge olla. Üks paarike ei tahtnud käidud pulmi pingeritta seada, ent nentisid, et nii maitsvate roogadega pulmas pole nad veel viibinud. Ei jõuagi kõike kiitust meenutada, mis Koorekiht sai, kuid lühidalt öeldes tegite teie ja teie road meie sündmuse veelgi väärikamaks!
Helis palub kindlasti rõhutada seda, et tänu professionaalsele tegutsemisele, ei pidanud meie vähemasti köögipoolse korralduse pärast sugugi muretsema ning saime rohkem ka ise pidu nautida. Olles selle nüüd ise läbi teinud (närvikulu nii suur, nii suur nii suur :)), hindan ma seda, kuidas te töötate veelgi enam.
Ahjaa, see, kuidas te kahekesti Andreasega meeskonnatööd teete, peaks olema igale abielupaarile õpikunäiteks.
Veel kord suur-suur aitähh!!!

Uute kohtumiste ja koostöödeni! / Ivar ja Helis


“Sain ka ainult positiivset tagasisidet, et kõik oli väga maitsev ja korralduslik pool ka väga hea. 
Suured tänud taaskord meeldiva koostöö eest!

Krista Hundimägi  / Lemeks Grupp


“Kõik jõudis suurepäraselt peopaika, sest pakitud oli ju ka selliselt, et ka äkilise pidurduse korral poleks miski saanud oma anumast plehku panna. Toitudel oli üks suur asi, mis rahu ei andnud – need olid liiga maitsvad. Lõpuks ometi suutsin ma oma ülivaliva isa arvates katta sünnipäevalaua, kus kõik (päriselt ka KÕIK) talle muljet avaldas ja maitses. Ja loomulikult oli minu kui sünnipäevalapse suurim rõõm see, et külalised olid rõõmsad ja väga rahulolevad. Suur aitähh tellimuse täitmise eest hoolimata nii lühikesest tellimuse esitamise ajast.”
Pöördun Teie poole edaspidigi! / Heade soovidega / Epp Zirk


“Tahtsin tänada ülimaitsva toidu eest. Kõik külalised rääkisid söögist ülivõrdes. Eriti palju kiitust said part ning õrnsoolatud lõhe. Kook ning trühvlid olid samuti väga maitsvad.
Ka kõik organisatoorsed asjad sujusid teiega kui valatult.

Olen rohkem kui rahul. Suur suur aitäh! Kindlasti soovitan teid ka teistele!”
Heade soovidega / Helin Vesala

 

0