Menu Close

Kes on Koorekiht?

Andreas ja Külliki on üks mõnusalt hull abielupaar. Esimene on ennast harinud klassikalisest muusikast sotsioloogia ja geograafia valdkondadeni, teine on elukutselt personalijuht. Nad on sündinud ja kasvanud Tallinnas, ent nii, nagu armastus neid selle sajandi nullindate lõpus Tartusse tõi, viis elu neid koos tagasi ühise armastuse – toidu juurde.

Külliki on toitlustusvaldkonnas töötanud erinevatel ametikohtadel varsti pea kakskümmend aastat, Andreas läks esimest korda kommertsköögiga tutvust sobitama rohkem kui kümne aasta eest. Aastal 2015 asutasid nad oma cateringi ettevõtte Koorekiht, sest peoteenindus pakub nii koos toidu valmistamise kui ka klientidega silmast silma suhtlemise rõõmu. Nende erilised lemmikud on olnud pulmad ja peoliste juures kohapeal roogade valmistamine. Miski ei paku päriselt sarnast rõõmu sellele, kui abielupaar saab värskelt abiellujatele nende tähtsal päeval rõõmu valmistada ja vahetust tagasisidest patareisid laadida. Andreas on eluga rahul, kui ta grilli, pliidi või ahju ääres koos abikaasaga läikivalt pealaelt õnnepiisku pühkida saab. Küllikil lähevad silmad põlema ja lokid kaks korda kohevamaks, kui keegi mainib lisaks toidule ka organiseerimist ja stilistikat.

Vabal ajal uurivad Andreas ja Külliki, kus aga saavad, mida ja kuidas teised süüa teevad. Vahel aga lülitavad end argielust välja ja lähevad õng õlal ja korv käes õlg õla kõrval loodusesse.

 

Külliki Nestor
juhataja
+372 566 83 833
kylliki@koorekiht.ee 

 
Andreas Nestor
kokk
+372 5694 6888
andreas@koorekiht.ee

 

0